En İyi Ev Geliştirme Önerileri 

Ne yapmanız gerektiğini öğrenmek için zamanınız olduğunda ev geliştirme zor değil. Bir sonraki ev geliştirme projenizde bu kılavuzdaki ipuçlarını kullanın.

Ayrı bir çamaşır makinesinde ve kurutucusundaysanız, birleşik ünite yıkayıcı / kurutucuyu düşünün. Karma ünite çamaşırları yıkar ve kurutur.

Son kararınızı vermeden önce ne yapacağınızı düşünün. Bir plan bütçenizde ve başarılı bir projede kalmanıza yardımcı olacaktır. İnşaat başlamadan önce ne istediğinizi biliyorsanız, müteahhitler de daha mutlu olacaktır.

Yeni döşemeleri kurmak pahalı olabilir, bu yüzden en iyi fiyatları bulabilmek için alışveriş yapmayı unutmayın. İndirimli mağazalar ve pazarlık avlanma yerleri çok para kazanmanıza yardımcı olabileceğinden çok değerlidir.

Bir projenin ihtiyaç duyacağı iş miktarını küçümsemeyin. Planladığınız her şeyin kapsamlı bir listesini yapın. Bir şeyi kaçırmadıysanız, başka bir görüşe bakmak iyi bir fikirdir. Ne olması gerektiği hakkında tam bir bilgiye sahip bir projeye başladığınızda paradan tasarruf edebilirsiniz.

İyi bir ev geliştirme ipucu, girişiminizdeki ciddi bir şeyi düzeltmeye çalışmadan önce profesyonel bir fikir edinmektir. Bir uzman, bir uzmandan gelen basit tavsiyelerde bulunabilir, sizi sinir bozucu (ve masraflı!) Hatalardan uzaklaştırabilir. İlk önce güvenilir bir profesyonelle görüşmüyorsanız gerçekten batırılabilir.

Evinizde nelerin görünebileceği hakkında fikir edinmek için bazı açık evleri ziyaret edin. Pek çok model ev, profesyonel dekorasyon görevlilerini tamamen döşemek için işe alır, böylece profesyoneller tarafından dekore edilir ve evinize faydalı örnekler olarak kullanılabilecek pencere uygulamaları ve özel mobilya içerir.

Mutfağınızı yeni dolap kolları ve topuzlarla aydınlatın! Kabine hızla topuzlar ve yorgun görünümlü bir mutfağa dokunmada harikalar yaratır. Kolları ve kolları değiştirirken, donanıma takılmadan çok daha kolay olduğundan, içerideki ve dışarıdaki dolapları temizleme fırsatını yakalayın. Bundan sonra yapmanız gereken tek şey düğmeyi vidalamak ve bitirdiniz.

Bir boya sıçrama gerçekten evinizi güncelleyebilir. Yeni boya hemen bir oda verebilir. Zaten sahip olduğunuz dekora sahip açık renkleri kullanmak en iyisidir.

Bir garaj kapısı göz alıcı bir çekicilik katabilir. Büyük kapılar doğal elementlere maruz kalır, bu nedenle parlaklıklarını oldukça çabuk kaybetmeleri şaşırtıcı değildir. Yeni bir kat boya, tüm evinizin yeni ve daha değerli görünmesini sağlar.

Ev sahibi, toplu olarak malzeme satın alarak çok fazla para tasarrufu sağlayabilir. Yenileme ile ilgili yapılması gereken ekipman ve malzemelerin çoğu genellikle tedarik için uzun zaman almaktadır.

Herhangi bir ev geliştirme projesini düşündüğünüz zaman güvenlik en yüksek önceliğiniz olmalıdır. Bu güvenlik önlemleri, ne sizin ne de evinizin zarar görmemesini sağlamaya yardımcı olacaktır.

Eski diş fırçaları evin etrafında mükemmel şekilde temizlenir. Harç temizliği ve çatlakları olan herhangi bir alan için kullanılabilirler. Geri dönüşümlü diş fırçalarıyla ilgili en iyi şey, hiçbir ücret ödememeleridir. Eskisinden daha fazla faydalanabiliyorken neden yeni bir fırça almaktan rahatsız oluyorsun? Kesinlikle başka bir şey için tasarruf ettiğiniz parayı kullanabilirsiniz.

Kakma alanının arka yüzeyini kaplamak için farklı vurgu renkleri veya duvar kağıdını kullanarak alkolleri patlatabilir veya gerçekten patlatabilirsiniz.

Peyzajınızın görünüşünü, tuhaf süslemeler ile taş işçiliği, çalılar veya asmaların birleştirilmesiyle iyileştirebilir ve bahçeye basamak taşları yerleştirebilirsiniz.

Mutfak dolaplarınızın yenilenmesi gerekiyorsa ve bütçeniz kısıtlıysa, yenilenmesi yerine yenilenmesini sağlayın. Tüm mutfak dolap takımınızı değiştirmek inanılmaz derecede pahalı olabilir. Dolaplarınızı değiştirme fiyatının sadece küçük bir kısmı için rafine edebilirsiniz. Çok şık bir görünümle yepyeni bir görünüme sahip olacaksınız ve bu süreçte biraz para biriktireceksiniz.

Oluklarınızı temizlemek hızlıca iyileştirilebilecek bir ev geliştirme projesidir. Tıkalı oluklar, ön panodaki oluklar veya delikler arasında su kalmasına neden olabilir. Bu aslında ahşap çürümesine yol açabilir. Olukların temiz tutulması, iyi seçilmiş bir ev geliştirme işleridir!

Yaz sezonu başlamadan önce güvertenizi inceleyin tam hızıyla başlayın. Değiştirilmesi gerekebilecek çürümüş ahşap olabilir. Bu, yaz için size güzel bir güverte verecektir.

Ev geliştirme mağazaları işinizi almakla ilgilendiğinden, fayans yer döşemesi ve duvarlarınızı boyamak gibi çeşitli projeleri nasıl gerçekleştireceğiniz konusunda size ders veren sınıflar sunar. Herhangi bir ev geliştirme projesine başlamadan önce dersleri alın ve temel şeyleri öğrenin.

Yüklenicinizin bütünlüğünü kanıtlamak için araştırmayı çoktan yapmış olmalıydınız, bu nedenle kesinlikle ne yapacağını bildiğinizi düşünmelisiniz. Sizi belli bir değişime karşı uyarırsa, büyük olasılıkla deneyimden bahsetmektedir. Belli bir projenin bütçenizi aşacağını söylerse, büyük olasılıkla doğrudur.

Mutfağınızın işlevselliğini sağlamanın harika bir yolu, kilerinizi organize etmek ve temizlemek. Rafları temizleyin ve yeni astar kağıdını unutmayın. Ardından, ürünlerinizi bir araya getirerek, size benzer ürünleri bir araya getirerek düzenleyin. Zamandan tasarruf edecek ve iyi organize edildiğinde ihtiyacınız olanı arayan taze ve temiz bir kilere sahip olacaksınız.

Bu, onunla şehir dışına çıkmamanızı sağlar. Kredi kartınızı kullanmak da işe yarıyor;

Bu, evinize bakmanıza ve neyin özel dikkat gerektirdiğini görmenize olanak sağlar. Bu aynı zamanda daha iyi bakmak ve daha rahat hissetmek için bir eve sahip olmanızı sağlayacaktır.

Daha önce de belirtildiği gibi, birçok insan evindeki işleri düzeltmek istiyor, ancak başlamak için kendine güvenmiyor. Doğru şekilde bilgilendirilirseniz, ev iyileştirmeleri yapmak zor olmak zorunda değildir. Bu makaledeki fikirleri kullanmak tüm süreci kolaylaştırır.