BANYONUZA KİŞİSEL DOKUNUŞLAR

Evinizin en çok ziyaret edilen kısmı olan banyonuzu kişiselleştirmeye ne dersiniz?  Çok eskiden sadece hijyenik olması önemsenen banyolar artık birer sanat eserine dönüşüyor. En güvenilir bahis siteleri ile daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.

 İster geleneksel Türk hamamının o şık kurnalarını özleyin, ister beyazın asaletinde berrak suyun akışını gözlemleyin veya ahşap bir kasenin önünüzde durduğunu ve yüzünüzü her sabah orada yıkadığınızı hayal edin.  Lavabonuz nasıl olursa olsun etrafını sevdiğiniz detaylarla kişiselleştirmek sizin elinizde. Etrafa yerleştireceğiniz renkli sabunlar, özel havlu sepetleri ya da tarzınıza uygun küçük aynalar, lavaboların da modası olduğunu bilenler için şık bir dekorasyon tercihi.

Şimdi ilk banyo ziyaretinizde etrafınıza bir göz atın ve Evdebir.com’ un banyo aksesuarlarından ilham almayı unutmayın.

Evinizdeki eski merdivenleri yenilemek istiyor, ancak ne yapacağınıza karar veremiyorsanız, sizin için hem zahmetsiz hem de ekonomik bir önerimiz var. Merdivenlerinizi tıpkı sokağınızdaki gibi gökkuşağı renklerine boyayarak evinizin havasını bir anda değiştirebilirsiniz.  Eviniz fazla renkli bir temayı kaldıramayacak kadar sade ise, pastel tonlar ya da sofistike çizgiler kullanabilirsiniz.  “Boya ile uğraşamam” diyorsanız halı ve kilim alternatiflerini de gözden geçirmenizde fayda var.

Şimdi ilham panomuza göz atın ve yaşam alanınızı renklerin ihtişamı ile tanıştırın.

Bir cevap yazın