İLHAM VEREN AYDINLATMALAR

Nasıl döşerseniz döşeyin, doğru aydınlatmaları seçmediğiniz sürece eviniz istediğiniz gibi görünmeyecektir.  Tarzınız ister gösterişli olsun, ister sofistike, doğru parçalarla daha aydınlık bir dünyanın kapılarını aralayabilirsiniz.  Hazırsanız sizi 2014 yılının en dikkat çekici 5 aydınlatma trendiyle tanıştıracağız. Keyfini çıkarın…

Şapka Devrimi

Maskülen stilinizi evinize yansıtmaya ne dersiniz? O halde bu şapka formunda tasarlanan aydınlatmaları çok seveceksiniz.

Renklerin Gücü Adına

Geçtiğimiz yıl moda dünyasına damgasını vuran dip-dye trendi bu yıl dekorasyon tutkunlarının gönlünü çeliyor. Fotoğrafta yer alan rengarenk, el yapımı avize,  pop art detaylarla süslenmiş salonunuza çok yakışacak.

Kağıt Tasarrufu

Japon sanatı Origami’den ilham alınarak tasarlanmış bu aydınlatma sadece tek bir parça kağıt kullanılarak yapılmış. Kendiniz de yapabileceğiniz bu sanat eseri için birazcık uğraşmaya değmez mi?

Yaprak Dökümü

2014 kışında gösterişli detaylar çok moda.  Ağaç formunda tasarlanmış bu aydınlatmanın evinizin en dikkat çeken parçası olacağını garanti ederiz.

Barok mu dediniz?

Klasik akımların modernize edilmiş hallerini seviyorsanız,  renkli avizelere bayılacaksınız!  Özellikle yemek masanızın üzerinde muazzam duracak bu avizeden misafirleriniz gözlerini alamayacak.

Bir cevap yazın